Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar Mar del Plata appartementen van 36 m² hebben een eersteklas locatie op circa 14 minuten te voet van de Capilla Stella Maris en bieden ook uitzichten op de stad. Het maximale aantal gasten van het appartement is 3.
Het 1-badkamer appartement is op een paar stappen verwijderd van de Dansende Fontein gelegen. Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement is op 3 km afstand van stadion Jose María Minella en de luchthaven Ástor Piazzolla is op 15 minuten rijden. De accommodatie ligt niet ver van de Kathedraal van Sint Petrus en Cecilia.
Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in deze accommodatie. Verder is er een bidet beschikbaar.
Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartementen zijn bieden een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Het appartement is op 600 meter afstand van de dichtstbijzijnde bushalte, Playa Bristol.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Lift
- Geldwisselkantoor
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement?
Gasten van Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Capilla Stella Maris, op 14 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Kathedraal van Sint Petrus en Cecilia (1 km) en stadion Jose María Minella (3 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement?
Het duurt 15 minuten lopen om van Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement?
De prijs van het boeken van Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement is $46. - ❓
Beschikt dit appartement over een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement?
Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement bestaat uit 36 vierkante meters. - ❓
Zijn er toeristische diensten beschikbaar het appartement?
Ja, het appartement heeft rondleidingservice voor een onvergetelijke reiservaring. - ❓
Biedt Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement voorzieningen voor personen die voor zaken reizen?
Arenamar Provincial Ubicacion Privilegiada A Estrenar appartement zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.